Kariera w Monsanto


Dlaczego warto pracować w Monsanto

Monsanto od zawsze koncentrowało się na innowacji i dążeniu do tworzenia lepszego świata. Można to dostrzec w naszych przełomowych produktach i w naszym dynamicznym środowisku, gdzie Twoje umiejętności i kariera mogą wzrastać i się rozwijać. Wiemy, że każdego dnia, nowe pomysły mogą rodzić się wszędzie i pochodzić od każdego. W Monsanto będziesz szanowany, przyczynisz się do wyników finansowych i będziesz pomagać rolnikom w wyżywieniu świata.

Rozwój Kariery i Możliwości Rozwoju

Od pierwszego dnia w pracy możesz się spodziewać nauki, która przyczyni się do rozwoju Twojej kariery. Wierzymy, że aby rozwijać się jako firma, musimy pomóc każdemu pracownikowi w jego indywidualnym rozwoju. Twoje wyniki są mierzone i jesteś za nie wynagradzany w oparciu o nasz innowacyjny program Promowania Rozwoju, Wyników i Nagród (DPR). Wyznaczanie celów, coaching i informacje zwrotne są niezbędnymi elementami programu DPR. Znajdziesz tu także możliwość ciągłego i profesjonalnego rozwoju zawodowego poprzez szereg technicznych, zawodowych i kierowniczych seminariów, konferencji i ciągłej edukacji.

Wyróżnij się i Ty możesz mieć wpływ na zmiany

Za dwadzieścia lat, mieszkańcy Ziemi będą potrzebowali 55% więcej żywności, niż można jej wyprodukować teraz. Dziś Monsanto współpracuje z rolnikami z całego świata, aby rozwiązać ten problem. Nasze inwestycje w badania przyczyniły się do rzeczywistych osiągnięć w technologii rolniczej, która prowadzi do powstawania zdrowszych, bardziej odpornych upraw dla rolników na całym świecie. Jednocześnie zmniejszamy negatywny wpływ rolnictwa na naszą planetę. W Monsanto będziesz częścią zrównoważonej firmy, która koncentruje się na zmniejszaniu wpływu rolnictwa na środowisko naturalne i promowaniu ochrony zasobów.

Innowacja

W Monsanto spotkasz się ze środowiskiem ludzi ceniących pracę zespołową, w którym kwitnie innowacja i gdzie jest się zachęcanym do robienia niezwykłych rzeczy. To dlatego, że każdego dnia, dajemy Ci szansę innowacyjnego podejścia do ponadczasowych problemów w rolnictwie inwestując ponad 1 mld USD na badania i rozwój każdego roku. Poprzez wdrażanie najnowocześniejszych technologii oraz dzięki Twojemu doświadczeniu, możesz dać rolnikom na całym świecie możliwość wzrostu plonów przy mniejszym wykorzystaniu ilości wody. To jest miejsce, w którym Twoje pomysły mogłyby przesunąć ograniczenia technologii rolniczej, a może nawet zmienić świat.
Śledź Monsanto Kariera